• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Angelcare

Leżaczki i krzesełka Angelcare to doskonała pomoc dla rodziców podczas kąpieli niemowlęcia. Mogą być używane w standardowej wannie, brodziku lub małej wanience dziecięcej. Przeznaczone są dla dzieci już od pierwszych dni życia. Wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Posiadają atrakcyjny, nowoczesny design.

Wszystkie akcesoria do kąpieli posiadają otwory, które umożliwiają mycie dziecka pod bieżącą czystą wodą i łatwe opłukiwanie. Mają odpowiednio wyprofilowany kształt, który zapewnia dziecku właściwe wsparcie, wygodną pozycję i jednocześnie pozwalają mu na swobodę ruchów rączkami i nóżkami. Elastyczna, dająca poczucie miękkości powierzchnia zapewnia dziecku dodatkowy komfort.

Leżaczki i krzesełka wykonane są z szybkoschnącego i odpornego na pleśń materiału (PP i TPE). Są bezpieczne, stabilne, łatwe w suszeniu i przechowywaniu. Dostępne w trzech kolorach: niebieski, różowy, szary.

Akcesoria do kąpieli Angelcare spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa i są zgodne z wymogami normy Artykuły dla dzieci – Pomoce do kąpieli – Wymagania bezpieczeństwa i metody badań EN17022:2018. Nie zawierają lateksu, BPA, BBP, DEHP, DBP.
  • Promocje