• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BabyOno

BabyOno od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produktów niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Z myślą o aktywnych rodzicach, ceniących sobie komfort i oszczędność czasu, projektują swoje produkty tak, by łączyć w nich niezawodne rozwiązania, łatwość obsługi i ergonomię. W procesie tworzenia produktów angażują także rodziców, by efektem wspólnych prac dać Ci produkt doskonale dostosowany do Twoich potrzeb. Uwieńczeniem ich troski o dzieci są przyznawane liczne nagrody i wyróżnienia. Produkty BabyOno zdobyły uznanie rodziców w plebiscytach organizowanych przez specjalistyczne miesięczniki, m.in.: "Mam Dziecko", "Dziecko", "Rodzice".


Rozszerzona gwarancja producenta na laktatory.

Na nasze laktatory dajemy Ci dwuletnią gwarancję. W przypadku ewentualnej naprawy laktatora elektronicznego w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój laktator i przekażemy Ci laktator zastępczy - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Ponadto, oferujemy Ci pełen serwis i części zamienne do wszystkich naszych laktatorów. Dzięki temu, nawet po okresie dwóch lat, możesz zakupić u nas części i przedłużyć życie swojego laktatora.

NR KATALOGOWY:

300 Laktator elektryczny 3 w 1 NATURAL NURSING

971 Laktator elektryczny z aspiratorem COMPACT PLUS NATURAL NURSING

1000 Laktator muszlowy elektryczny SHELLY 

 

Rozszerzona gwarancja producenta na podgrzewacze.

Na nasze podgrzewacze dajemy Ci dwuletnią gwarancję. W przypadku ewentualnej naprawy podgrzewacza w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój sprzęt i przekażemy Ci podgrzewacz zastępczy - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

NR KATALOGOWY:

216 Podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji 2w1 NATURAL NURSING  

968/01 Elektroniczny podgrzewacz pokarmu i sterylizator HONEY NATURAL NURSING

968/02  Elektroniczny podgrzewacz pokarmu i sterylizator HONEY NATURAL NURSING 

 

Rozszerzona gwarancja producenta na wagi.

Na nasze wagi dajemy Ci dwuletnią gwarancję.  W przypadku ewentualnej naprawy wagi w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój sprzęt i przekażemy Ci wagę zastępczą - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

NR KATALOGOWY:

612/01 Waga elektroniczna dla niemowląt niebieska

612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt szara

Rozszerzona gwarancja producenta na termometry.

Na nasze termometry dajemy Ci dwuletnią gwarancję.  W przypadku ewentualnej naprawy termometru bezdotykowego w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój sprzęt i przekażemy Ci termometr zastępczy - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

NR KATALOGOWY:

613 Termometr bezdotykowy

790 Termometr elektroniczny bezdotykowy NATURAL NURSING

 

Rozszerzona gwarancja producenta na elektroniczny aspirator do nosa.

Na nasz elektroniczny aspirator do nosa dajemy Ci dwuletnią gwarancję.  W przypadku ewentualnej naprawy aspiratora w okresie gwarancji, skontaktuj się z serwisem Babyono. Odbierzemy od Ciebie Twój sprzęt i przekażemy Ci aspirator zastępczy - na nasz koszt, za pośrednictwem firmy kurierskie 

NR KATALOGOWY:

407 Elektroniczny aspirator do nosa

  • Promocje