• Chicco Telefon Zrób Selfie zabawka edukacyjna PL/EN

Symbol: 00009611000130
55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Kraczkowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Machowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Łańcut 0
Przesyłka kurierska 12
Przesyłka kurierska pobraniowa 25
Dostępność Duża dostępność
EAN 8058664112272

Zamówienie telefoniczne: 14 681 61 05

imageZabawka językowa polsko-angielska w  kompaktowych rozmiarach. Idealna na spacer!

Zabawkowy telefon dla dziecka czyli pierwsze słowa, liczby i proste zdania w języku polskim i angielskim!

Przygodę z nauką języków obcych można i warto rozpocząć od zabawy z językiem obcym już na etapie poznawania języka ojczystego. Maluchy, które mają dwujęzycznych rodziców, mogą skorzystać z tej niezwykle efektywnej formy przyswajania języka obcego. Dzieci polskojęzycznych rodziców uzyskaj podobny efekt, jeśli pomogą sobie odpowiednią zabawką językową. W pierwszych kilkunastu miesiącach życia dziecko jest w stanie przyswoić melodię języka obcego, akcent, a z czasem pierwsze słowa czy bardzo proste zdania. Takie przygotowanie sprawia, że późniejsza, właściwa edukacja językowa ma dobrą podstawę i nauka idzie łatwiej i skuteczniej.

Telefon zabawkowy dla dzieci Chicco z "funkcją Selfie" uczy dziecko pierwszych cyfr, słów i zwrotów w języku angielskim i polskim. Dziecko zaczyna kojarzyć liczby od 1 do 4 oraz kolory, widząc je w formie podświetlanych przycisków telefonu. Bawiąc się telefonem, dziecko poznaje odgłosy wydawane przez różne zwierzęta. Dzięki zabawce dziecko ma też szansę nauczyć się przedstawiać w dwóch językach. To w sumie ponad 50 różnych sytuacji zachęcających do nauki języka obcego i realistycznych dźwięków kojarzonych z obsługą smartfonu.

Ciekawą opcją zabawkowego telefonu jest funkcja Selfie, która pozwala dziecku wejść w rolę dorosłego, robiącego sobie zdjęcia. Dziecko może bawić się w odgrywanie ról, naciskać przycisk z ikonką aparatu fotograficznego, który wyzwala obrazki na wyświetlaczu. Zamiast jednak zdjęcia jego buzi, jak w prawdziwym telefonie, na ekranie ukazują się 4 obrazki przedstawiające sympatycznego misia ozdobionymi oczywiście specjalnymi filtrami.

Zabawka idealnie nadaje się także do treningu małej motoryki. Jego kształt jest ergonomiczny, idealny dla małych dziecięcych dłoni. Przyciski są na tyle duże, aby dziecko łatwo korzystało z opcji zabawy i było w stanie samodzielnie się bawić.

Praktyczny zaczep pozwala zabawkę zabrać na spacer i zabezpieczyć przed zgubieniem poprzez przypięcie do pałąka wózka.

Dane techniczne:

  • Wymiary produktu: 14 x 8 x 3.5 cm
  • Sugerowany wiek 1-3 lat
  • Baterie: 3 X AAA 1.5 V (w zestawie)

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.