• Fotelik 0-13 kg Avionaut Pixel Grey Melange U.01

Symbol: AV-304.P U.01
Kierunek montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy
Funkcje i akcesoria fotelika dodatkowa wkładka, pasy bezpieczeństwa, regulowany zagłówek
729.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Machowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Kraczkowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Łańcut 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907603469010

Zamówienie telefoniczne: 14 681 61 05

imageAVIONAUT Pixel to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg.

Innowacyjny materiał kompozytowy z którego wykonano skorupę jest bardzo lekki, jednocześnie w trakcie zderzenia pochłania znaczną część energii, doskonale chroniąc dziecko.

Fotelik wyposażono w wyjątkową wkładkę PIXEL, opracowaną we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Wkładka zapewnia bezpieczne i bardziej komfortowe ułożenie dziecka w foteliku. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka, a także wspomaga prawidłową fizjologię jego organizmu.

Cechy produktu:

 • fotelik wykonany z innowacyjnego materiału EPP
 • ocena dobra w testach bezpieczeństwa ADAC i OAMTC
 • wyposażony w innowacyjną wkładkę PIXEL, stabilizującą i zabezpieczającą prawidłowe ułożenie dziecka, którą można dostosować do wieku dziecka
 • 3-punktowe pasy bezpieczeństwo z osłonkami
 • nowoczesny design


Dane techniczne:

 • zgodność z normą i-Size
 • montaż tyłem do kierunku jazdy
 • głębokość: 70 cm
 • wysokość: 58 cm
 • szerokość: 44 cm
 • waga: 2,5kg

imageBezpieczeństwo

Fotelik wykonany jest z innowacyjnego kompozytowego EPP, który z wyglądu przypomina styropian, znacząco różni się jednak od niego tym, że nie jest tak sztywny czy też kruchy. Ponadto charakteryzuje go wysoka odporność na czynniki fizyczne i chemiczne. Doskonałe parametry wytrzymałości sprawiają, że materiał ten idealnie sprawdza się w konstrukcji fotelików, ponieważ nie ulega on deformacji nawet przy dużych obciążeniach powstających w wyniku zderzenia. Dodatkowo EPP jest materiałem ekologicznym, który w 100% podlega recyklingowi, cechując się ponadto anty bakterio i grzybo statycznością.

Zgodność z normą i-Size, co zapewnia lepszą ochronę szyi i głowy dziecka w razie zderzenia.

Fotelik uzyskał ocenę dobrą w testach bezpieczeństwa ADAC i OAMTC.

imageKomfort

Fotelik wyposażony jest w nowatorską wkładkę Pixel, stabilizującą i zabezpieczającą prawidłowe ułożenie dziecko. Zwiększa to nie tylko komfort oddychania, ale również pozwala ograniczyć cofanie się treści żołądkowej do przełyku, zapewniając bezpieczeństwo bierne w czasie podróży. Wkładkę można dopasować do wieku dziecka, wyjmując stopniowo odpowiednie stabilizatory.

imageFunkcjonalność

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii fotelik waży zaledwie 2,5 kilograma, wpływając znacząco na komfort jego użytkowania, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy to fotelik służy również jako nosidełko i każdy dodatkowy kilogram jest dużym obciążeniem dla rodzica.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.