• Fotelik samochodowy 76-150 cm Lionelo Levi One i-Size Green Forest

Symbol: LO-LEVI ONE I-SIZE GREEN FOREST
Kierunek montażu fotelika przodem do kierunku jazdy
Funkcje i akcesoria fotelika dodatkowa wkładka, i-Size, pasy bezpieczeństwa
319.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Machowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Kraczkowa 0
Odbiór osobisty - Sezam dla dzieci Łańcut 0
InPost do 10 kg 13.99
DPD 16.99
InPost pobranie do 30 kg 24.99
DPD pobranie 27.99
Dostępność Mało
EAN 5903771707992

Zamówienie telefoniczne: 14 681 61 05

imageLionelo Levi i-Size to fotelik spełniający najnowsze wymogi homologacji R129, dedykowany dzieciom w przedziale wzrostowym od 76 do 150 cm. Wyposażony w zagłówek wzmocniony pianką Memory Foam, fotelik zapewnia doskonałe pochłanianie przeciążeń. Montaż fotelika FWF (przodem do kierunku jazdy) odbywa się za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, co sprawia, że jest kompatybilny z każdym modelem samochodu. Dzięki 10-stopniowej regulacji zagłówka i szerokiemu siedzisku z wkładką redukcyjną, fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Dodatkowo, możliwość wypięcia oparcia ułatwia przechowywanie.

Cechy produktu:

  • Zgodny z normą i-Size
  • Uniwersalny montaż przodem do kierunku jazdy za pomocą pasu samochodowego
  • Szeroki zakres wzrostowy (76-150 cm)
  • 10-stopniowa regulacja zagłówka
  • Wkładka redukcyjna w technologii Dri-SeatimageBezpieczeństwo

Levi i-Size został wykonany zgodnie z rygorystyczną normą i-Size, kładąc szczególny nacisk na zaawansowaną ochronę boczną i wzmocnienie zagłówka. Wyniki crashtestów, obejmujące testy przednie, boczne i tylne, potwierdzają skuteczność fotelika. Specjalne, zielone prowadnice pomagają prawidłowo zamontować fotelik. Zagłówek fotelika, wzmocniony pianką Memory Foam, skutecznie absorbuje przeciążenia, chroniąc głowę i odcinek szyjny kręgosłupa.

imageKomfort

10-stopniowa regulacja zagłówka umożliwia dostosowanie fotelika do rosnących potrzeb dziecka, a zintegrowane pasy ułatwiają codzienne użytkowanie. Szerokie siedzisko pokryte miękką pianką EPE zapewnia komfort nawet podczas dłuższych podróży, a wkładka redukcyjna z technologią Dri-Seat dba o poprawne ułożenie anatomiczne najmłodszych pasażerów.

imageFunkcjonalność

Levi i-Size przeznaczony jest do montażu FWF, czyli przodem do kierunku jazdy. W przypadku dzieci o wzroście 76-105 cm montaż odbywa się za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa i 5-punktowej uprzęży fotelika, natomiast dla dzieci o wzroście 100-150 cm stosuje się wyłącznie pasy samochodowe. Fotelik jest kompatybilny z każdym modelem samochodu, a wygodne podłokietniki utrzymują pasy w odpowiedniej pozycji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie