Bardzo popuplarne w ostatnich latach stały się pojazdy na akumulator czyli pierwszy poważny samochód dla naszego Malucha :).

Każdy znajdzie coś dla siebie. Gama pojazdów jest olbrzymia: od małych motorków, poprzez samochody osobowe, a nawet ciężarówki i traktory o dużych rozmiarach.

Dobierając pojazd dla swojego dziecka należy kierować się rodzajem terenu, na jakim będzie on używany. Na płaskim utwardzonym podłożu, poradzi sobie autko z napędem na jedną oś i słabszym akumulatorem. Koła również mają znaczenie. Rozmiar oraz materiał z którego są wykonane, też powinny być dobrane do podłoża. Mniejsze oraz twardsze koła będą nadawać się na teren utwardzony , natomiast koła większe oraz wykonane z pianki Eva będą sprawdzały się na każdym rodzaju nawierzchni.

Natomiast w terenie trudniejszym, o większym stopniu nachylenia oraz nierównościach, warto wybrać pojazd z napędem na 4 koła i mocniejszymi silnikami.

Samochody na akumulator występują w wersjach jedno-, dwu- lub nawet cztero- i pięcioosobowych.

Większość pojazdów typu samochodzik posiada dodatkowo pilot do sterowania dla opiekuna. Dlatego już mniejsze dzieci moga cieszyc się przejażdżką.

#Leantoys